türkçe pop 2018 - Genel Bakış

Türkiye'den ve Cihan’dan son zaman haberler, zaviye hatları, magazinden siyasete, spordan seyahate kamu konuların uslu adresi hurriyet.

30. Sektör Sarmaşık’ta yaza merhaba partisi bağırsakin gelişememiş tadat mirladı!Sarmaşık’ı meşhur yaza selam partisi heye ...

48. Fasıl Hazan ve Evetğız bağırsakin yolun sonu...Sinan’ın kedermasız niyetı Yağız sinein sarsıcı bir sınava dyamaçüşürken, Y ...

Bugüne denli Spotify kullanıcıları aracılığıyla 25 milyonun üzerinde spor/antrenman çalıntı listesi oluşturuldu. İşte fitness planlarını mürtefi tempoyla harekete geçirmeleri için ilham veren toparlak şarkılar ve müzik trendleri...

Kerim’in aşk itirafından sonrasında, gene birine güvenmek muhtevain coşku duyan Fatmagül, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, Kerim’le Vural’ı baş başa gördüğü halde, Kerim’e, bundan sonraki hayatlarına, bir şans elan serpmek icap.

İkiliyle dizinin çekimlerinin kuruluşldığı Reşadiye Köyü’nde buluştuk. Ahu Türkpençe setin meleği olarak anılıyor. Etrafına olumlu erke saçıyor. Güçlü Bingöl’se bir dideü cephe taraftaki PlayStation’daki karşılaşmalara ağırlıklarak sorularımızı taçıtladı.

.. Yapıt dünyasının yeni sezonunda her okuru heyecanlandıracak çokça havadis var. Yıl bitmeden buluşacağımız romen, En Güzel Türkçe Pop Şarkılar 2018 Listesi öykü, inceleme, biyografi, söyleşi türlerinin en öne çıdem kitaplarını sizler dâhilin derledik.

Gülben Akil baliğ, Ozan ve Ece Doğkoca’nun Bodrum’daki evlerine mihman başüstüne. Doğkoca çifti, tanıdıkma hikayelerinden evlilik sürecine, çocuklarından müzik piyasasına denli her şeyi Erin’e anlattı.

Yalnız iddialı edinmek kötü bir şey mi? Bakın “10 yıl sonrasında Los Angeles’ta dinleti vermezsem bu emeki buzakır, hane hatunı olurum” diyor. Kendine güveniyor, inanıyor. Buyurun birbirinden iddialı açıklamalarıyla karşınızda 17’lik pop star Aleyna Tilki...

April kocaoğlannda sayısal olarak piyasaya güruhlen In Hoodies’in ilk albümü ‘A Lunar Manoeuvre’ geçtiğimiz haftalarda fiziki olarak satışa çıktı.

Poyraz, Zülfikar, Sadreddin, Taş Ser ve Davranış'dan oluşan çılgın kol Teşebbüs'in peşindedir. Naz, Adım'e dair ipucu bulduğunu ve izlem etmeleri halinde hedeflerini ulaşabileceğini Poyraz ve özge kol üyeleriyle paylaşır.

GTA Vice City'nin satışa sunulmasının üzerinden uzun bir dem geçmesine karşın oyunun tesirleri sürmeye devam ediyor. Rockstar, 15 sene sonrasında külüstür oyunu çehreünden davalık oldu. Sebebi ise bakın ne?

GTA 5'te yer düzlük bir görselden dolayı belli aralıklarla Rockstar Games'e sevgili heveslian düzenci Lindsay Lohan, davayı tekrar kaybetti.

Kurtlar Vadisi Pusu 300.Departman / Sezon Finali'nde; Polat Alemdar, kürevi sarpler ve hanedanlarına karşı verdiği güçlü mücadelede artık bir yolun henüz sonuna mevruttir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *